Sessioon nr 1: Julgen unistada ja algatada!

ENTRUM Lõuna-Eesti 2011/2012 avasessioon „Julgen unistada ja algatada!“ toimub juba 26. oktoobril 2011. a. Tartus Dorpat Konverentsikeskuses.

Avasessioonil saame innustust unistada suurelt ja tegutseda oma unistuste nimel ning õpime üheskoos häid nippe, kuidas leida suurepäraseid ideid. Teemal “Juhin oma elu ise” arutlevad Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive ja Entrum tegevjuhi Darja Saare juhtimisel programmi patroonid olümpiavõitja Gerd Kanter, režissöör Ilmar Raag, muusik Tanja Mihhailova, sotsiaalne ettevõtja Artur Taevere ja moelooja Lilli Jahilo.

Sessioonil osalevad tegusad noored Jõgevamaalt, Põlvamaalt, Tartumaalt, Valgamaalt ja Võrumaalt, kes lisaks intensiivsele ideede genereerimise koolitusele saavad osa ka väärt meelelahutusprogrammist eesotsas Birgit Varjuni ja Birgit Õigemeele kontserdiga.

ENTRUM Lõuna-Eesti avasessioonil on kohal ka Eesti ettevõtluse arengut toetavate riiklike institutsioonide ja eraettevõtete esindajad, kes ühinesid ENTRUM võrgustikuga eesmärgiga toetada ettevõtliku eluhoiakuga põlvkonna sirgumist.

Avasessiooni päevakava:
12.30 Osavõtjate saabumine, registreerimine, tervitussuupisted 
13.00 Avasessiooni algus ENTRUM programmi tutvustava videoklipiga 
13.03 Sissejuhatus päevajuhtidelt – Eleri-Riin Piirat ja Alar Ojastu
13.17 ENTRUM programmi patroonide paneel-diskussioon teemal „Juhin oma elu ise!“ Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive ja SA Entrum tegevjuhi Darja Saare juhtimisel
14.05 Laul „Endaks jään“, esitavad Tanja Mihhailova ja Lõuna-Eesti noortebänd Valga MK
14.10 Sissejuhatus ideede genereerimise õpitubadesse – Eleri-Riin Piirat ja Alar Ojastu
14.15 Ideede genereerimise koolitus noortele
14.15-15.00 SA Entrum tegevjuhi Darja Saare vastuvõtt partneritele
15.45 Energiapaus kõigile avasessioonil osalejatele
16.00 Kontsert: esinevad Birgit Varjun ja Birgit Õigemeel
17.00 Bussid koju

Tutvu ENTRUM busside liikumisgraafikutega!