Ökomajanduse & Tehnoloogia väljasõit 2

4. jaanuaril 2012 toimub ENTRUM programmi ökomajanduse ja tehnoloogia projektimeeskondade väljasõit Eesti Energia Õlitööstusesse, Eesti Elektrijaama ja tuhaväljale tuuleparki.

Väljasõidule ootame järgmisi meeskondi:

1. Convenient Shopping
2. IT-Vabakad
3. Kiiruskaamera
4. NoorMuusik
5. Piprapiffid
6. Rattaga Euroopasse
6. Sync
7. Techno War
8. The Bra
9. Yo-Head Entertainment
10. Ära upu prügisse – teeni!

Väljasõidul saame aimu, millised väljakutseterohked võimalused avanevad noortele, kes tegutsevad tehnoloogia- ja taasutuvenergeetika valdkondades. Väljasõidul kohtume Olga Zaitseva  ja Hannes Verlisega, kes on sidunud oma elud energeetikavaldkonnaga ja jagavad oma teadmisi ja kogemusi.

Kava

08.30 Entrum busside väljasõit maakondadest
11.00 Eesti Energia Õlitööstuse külastus, Auvere küla
12.00 Eesti Elektrijaama külastus ja lõuna
13.30 Eesti Energia tuulikute külastus, Elektrijaama tee 106, Narva
14.30 ENTRUM buss tagasi koju
 
Kohtumist koordineerib ENTRUM programmi koolitusjuht Eleri-Riin Piirat (522 50 90).

Palume kõigil kutsutuil kindlasti kinnitada oma osavõttu ENTRUM väljasõidust, et saaksime kõigile osalejatele sobiva transpordivõimaluse organiseerida. Selleks kirjuta hiljemalt kolmapäevaks 28.12.2011 annika.teder@entrum.ee
1. Oma ees ja perekonnanimi
2. Telefoninumber
3. Projektimeeskonna nimi
4. Soovitud bussipeatuse nimi

ENTRUM buss ja organisatsioonide külastused on osalejatele tasuta. Väljasõidule palume kaasa taskuraha lõunasöögi jaoks. Kõikidele, kes oma osavõtust teada annavad, saadame hiljemalt 2. jaanuaril ENTRUM busside graafikud.

Enne väljasõitu soovitame tutvuda Eesti Energia koduleheküljega www.energia.ee ja valmistada ette mõned küsimused teemadel, mis teile energeetikavaldkonnas huvi pakuvad. Kasutage head võimalust kohtuda oma valdkonna nutikate inimestega ja tehke oma päev sisukaks!