Ökomajanduse väljasõit 1

16.novembril on järgmistel ökomajanduse valdkonna projektimeeskondadel võimalik külastada Tallinna Prügilat ehk Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskust ning Tallinna Uuskasutuskeskust.

Väljasõidule ootame järgmisi projektimeeskondi:
1. Ära upu prügisse – teeni!
2. Buena accion
3. Rattaga Europasse!
4. Rohelised pantrid

Väljasõidu raames toimub ENTRUM programmi ökomajanduse valdkonna projektimeeskondade kohtumine Uuskasutuskeskuse särava eestvedaja Katriin Jüriskaga. Külastuse käigus vaatame, mis on taaskasutuskeskus ja kuidas toimub uuskasutuskeskus. Räägime täpsemalt: mis on ökomajandus, mis on vahe on taas- ja uuskasutusel, mida peale hakata prügi ja üleliigsete asjadega. Mida saad sina puhta ja jätkusuutliku maailma heaks korda saata?

Kava
08:00 ENTRUM busside start maakondadest
11:00 Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskuse külatus, osavõtjate küsimused
12:15 Lõuna Baltika kvartalis (võta kaasa taskuraha!)
12:45 Uuskasutuskeskuse külastus: Katriin Jüriska räägib uuskasutusest, Uuskasutusekeskusest ja valdkonna eripäradest
14:30 ENTRUM buss tagasi koju

Palume eespool loetletud projektimeeskondade liikmetel anda teada oma osavõtust ENTRUM väljasõidul kirjutades aadressil annika.teder@entrum.ee hiljemalt 13. november 2011.

Kirjas märgi ära:
1. osaleja ees- ja perekonnanimi
2. projektimeeskonna nimi
3. osaleja telefoninumber
4. bussipeatus,millisest tahad sõitu alustada

Proovime võimaluse piires kõigile vastu tulla. ENTRUM busside liikumise graafikud teatame kõikidele osavõtu kinnitanud noortele. ENTRUM bussisõit on kõikidele osalejatele tasuta. ENTRUM annab väljasõidust teada ka Sinu koolile.

Palume Sul kindlasti tutvuda külastatavate organisatsioonide kodulehtedega:
Uuskastuskeskus
Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus

Valmista ette küsimused, mida kindlasti teada tahad. Lisaks on kõikidel projektimeeskondadel võimalus tutvustada oma ideed uuskasutuskeskuse tegevjuhile Katriin Jüriskale ja saada temalt väärtuslikku tagasisidet ja kasulikke nõuandeid oma idee konkreetsemaks muutmiseks.

Kasutage suurepärast võimalust kohtuda oma valdkonna säravaimate tegijatega!