President autasustab Lõuna-Eesti kõige ettevõtlikumaid noori

Ettevõtlikkusprojektide konkursi „Olen ettevõtlik!“ üldvõitja, valdkondade ja maakondade parimad ning rahva lemmikprojekt selguvad 3. mail ENTRUM lõpugalal. ENTRUM tegevjuht Darja Saar rääkis, et projektikonkursi eesmärk on võtta kokku 7 kuud kestnud õppeprogrammi tulemused. „ENTRUM finalistid on ettevõtlikud noored, kes suudavad oma mõtted ja ideed teoks teha ja mõelda sealjuures mitte ainult enda saavutusvajaduse rahuldamisele, vaid ka oma kodupiirkonna arendamisele,“ ütles Saar.

Galal autasustab võidumeeskondi teise seas ka Eesti Vabariigi president Toomas-Hendrik Ilves. Parimad projektid valib välja ENTRUM peažürii, mis koosneb nii ENTRUM juhendajatest kui koostööpartneritest. Lisaks autasustab iga maakond ka oma piirkonna kõige vägevamat ettevõtmist. Alates 14.märtsist saavad kõik, kellel mõni sümpaatia välja kujunenud on, osaleda rahva lemmiku valimisel Internetis: www.entrum.ee. Tutvu enne kindlasti ka ENTRUM finalistide projektipäevikute ehk tegevuse aruannetega: www.entrum.ee/projektid/.
ENTRUM ootab 3. mail lõpugalale koostööpartnereid, koolide esindajaid, finalistide sõpru ja vanemaid, programmi vilistlasi ning kõiki teisi, kes ettevõtlike noorte käekäigu vastu huvi tunnevad.