Entrum programmi sessioon 5 “Julge vastutada!”

19. veebruar 2011, Jõhvi Kontserdimaja

Meile tulevad külalised! Räägime silmast silma professionaalidega meie päris oma projektist ja kuulame head nõu.

Innustame vastutama algatatud  tegevuste eest ja reageerima paindlikult muutustele.
Jätkame tutvumist Entrum ettevõtlikkuse laborite valdkondadega ning vastavate valdkondade ettevõtete ja projektidega: uued tehnoloogiad, keskkonnateenused ja ökomajandus, teenindus ja tootmine, loomemajandus ja meedia. Mida on vaja, et vastavas valdkonnas tegutseda, kuidas alustada ja kuidas ellu jääda? Nendele küsimustele vastavad ettevõtlikkuse meistriklasside juhendajad:

Sessiooni inspireerivateks külalisteks on
juhtimis- ja äriajakirja Director  peatoimetaja Taivo Paju ja ärijuht Kristel Treier,
Garage 48 eestvedaja Ragnar Sass
ning filmifestivali PÖFF tegevjuht Kristo Tohver.

19. veebruaril 2011 tulevad Jõhvi Kontserdimajja kohale Entrum programmi põhi- ja külalismentorid, kes annavad endast parima, et vaadata koos Teiega üle seni tehtud tööd, lihvida projekte ning mõelda koos tulevaste projektitegevuste parima teostuse peale. Selleks, et külalismentorid oskaksid paremini projektimeeskondadele abiks olla, on vaja Teil oma projekti mentoritele tutvustada. Seda võib teha esitluse vormis tuues välja kõik olulised projekti detailid nagu sihtgrupp, eesmärk, meeskonna rollid ja ülesanded ning projekti tegevuskava ja eelarve. Ühe projekti esitlemiseks on aega 5 minutit. Esitluse vorm on Teie valida. Kindlasti ei ole vaja esitluse tegemist karta. See on eelkõige võimalus tutvustada oma projekti ja saada kompetentset tagasiside valdkonna asjatundjalt. Adekvaatne tagasiside toob kasu projektile ning on Teile täiendavaks inspiratsiooniks. Selleks, et ettevalmistus oleks sujuvam ja efektiivsem, palume Teil võtta kasutusele Teile juba tuttavad Entrum töölehed ning presentatsiooni põhja, mida saab siit!

Mai lõpus toimub Enturm porgrammi ettevõtlikkusprojektide konkurssi “Olen ettevõtlik!”gala-kontsert, kus tuntud artistide kõrval on võimalik oma oskusi demonstreerida ka Entrum noortel. Selleks, et pääseda esinema “Olen ettevõtlik! gala-kontsertile peab esinema ühel eelvoorudest ning pääsema finaali. Eelvoorus registreerimiseks pead esitama vastavasisulise vormi. Vormi esitamise tähtaeg on 16.02.2011.

Entrum gala-kontserdile “Olen ettevõtlik!” eelvoorule registreerimisvorm. (doc)

Entrum tasuta busside sõidugraafik hiljemalt 17.02.2011. a.