Tehnoloogia väljasõit 1

ENTRUM tehnoloogia valdkonna projektimeeskondade Robotexi külastus 27.11.2011 Tallinn, TTÜ Spordihoone, Ehitajate tee 4

27. novembril toimub ENTRUM programmi tehnoloogiavaldkonna projektimeeskondade väljasõit Robotexile.

Väljasõidule ootame järgmisi meeskondi:
1. Convenient Shopping
2. IT-Vabakad
3. Kiiruskaamera
4. Piprapiffid
5. NoorMuusik
6. Sync
7. TechnoWar
8. The Bra
9. Yo-Head Entertainment

Mis on Robotex?
Robotex on Eesti suurim robootikavõistlus, mis sellel aastal toimub juba 11. korda. Robotexil võistlevad noored ja nutikad tehnoloogiahuvilised erinevates kategooriates, pannes proovile oma  tehnoloogialased teadmised ja oskused.

Väljasõidul saame aimu, millised väljakutseterohked võimalused avanevad noortele, kes tegutsevad tehnoloogiavallas. Kohtume TTÜ tudengi ja robootikahuvilise Martin Kontusega, kes räägib, kuidas tema tehnikamaailma juurde jõudis ja mis teda selle juures võlub. Lisaks saavad kõik osalejad ka ise oma teadmised ja oskused proovile panna ja robotite peal kätt harjutada.

Väljasõidu kava
08.00 Entrum busside väljasõit maakondadest
10.30 Kogunemine TTÜ spordihoones
11.00 Martin Kontus räägib endast, kuidas ta tehnoloogia ja robootika juurde jõudis ning tutvustab tehnikamaailma võimalusi
12.00 Lego Mindstorm NTX töötuba 1 ehk saad ise robotite peal kätt harjutada ja meeskonnana võistelda (esimene grupp, 16 inimest). Paralleelselt toimub teise grupi (16 inimest) projektide nõustamine
13.00 Lego Mindstorm NTX töötuba 2 ehk saad ise robotite peal kätt harjutada ja meeskonnana võistelda (teine grupp, 16 inimest).
Paralleelselt toimub esimese grupi (16 inimest) projektide nõustamine
14.15 Entrum buss tagasi koju
 
Kohtumist koordineerib ENTRUM programmi koolitusjuht Eleri-Riin Piirat (522 50 90).

Palume kutsutud meeskondade liikmetel kindlasti kinnitada oma osavõttu ENTRUM väljasõidust, et saaksime kõigile osalejatele sobiva transpordivõimaluse organiseerida.

Selleks kirjuta aadressil annika.teder@entrum.ee hiljemalt neljapäeval 24.11.2011 oma:

1. Ees ja perekonnanimi
2. Telefoninumber
3. Projektimeeskonna nimi
4. Soovitud bussipeatus

Võimaluse piires püüame kõigile soovijatele vastu tulla. ENTRUM buss ja Robotexi külastus on kõigile osalejatele tasuta. Kõikidele, kes oma osavõtust teada annavad, saadame hiljemalt reedel ENTRUM busside graafiku.

Palume projektimeeskondadel kindlasti tutvuda ka Robotexi koduleheküljega www.robotex.ee ning valmistada ette küsimused teemadel, mis teile huvi pakuvad.

Kasutage head võimalust kohtuda oma valdkonna nutikate inimestega ja tehke oma pühapäev sisukaks!