Tehnoloogia väljasõit 2

2.detsembril toimub ENTRUM programmis osalevate tehnoloogiavaldkonna ja teiste tugevalt tehnoloogiaga seotud projektide väljasõit Tallinna teadusparki Tehnopol

Väljasõidule ootame järgmisi meeskondi:
1. 4INFO
2. Convenient Shopping
3. Dream™
4. Energy TV
5. IT-Vabakad
6. Kiiruskaamera
7. Techno War
8. The Bra
9. Piprapiffid
10. Online
11. NoorMuusik
12. pngt
13. Yo-Head Entertainment
14. SYnc

Mis on Tehnopol?
SA Tallinna teaduspark Tehnopol on asutus, kus teevad oma esimesi samme alustavad tehnoloogia valdkonna ettevõtted.
Tehnopoli äriinkubaatoris töötavad sajad insenerid, innovatsioonijuhid ja ettevõtjad, et meie elu nutikate lahendustega kiiremaks ja mugavamaks muuta. Tehnopol pakub oma ruumides alustavatele ettevõtetele nii ruume kui ka head nõu ja abi oma ettevõtete käivitamiseks ja arendamiseks. Tänaseks asub Tehnopolis üle 150 ettevõtte, aga lisaks ka Tallinna Tehnikaülikool ja IT Kolledž!

Miks külastada Tehnopoli?
ENTRUM väljasõidul Tehnopoli saame ülevaate, millised ettevõtted tegutsevad tehnoloogiavaldkonnas, kogume häid ideid projekti elluviimiseks ja kasulikku tagasisidet oma ala professionaalidelt. Tehnopolis võtab meid vastu särav ja andekas inkubatsioonijuht Kati Nikopensius, kes on suurepäraselt kursis tänaste Eesti tehnoloogiaettevõtete olukorra ja tulevikusuundadega.

Kava
08.00 Entrum bussid maakondadest
10.50 Kogunemine
11.00 SA Tallinna teaduspargi Tehnopol külastus
12.30 Tagasiside ja projektimeeskondade nõustamine
13.30 Entrum buss tagasi koju 
 Kohtumist koordineerib Entrum programmi koolitusjuht Eleri-Riin Piirat: tel 522 50 90.

Palume kutsutuil kindlasti kinnitada oma osavõttu ENTRUM väljasõidust, et saaksime kõigile osalejatele sobiva transpordivõimaluse organiseerida. Selleks kirjutage hiljemalt teisipäeval 29.11.2011 annika.teder@entrum.ee:

1. Oma ees- ja perekonnanimi
2. Telefoninumber
3. Projektimeeskonna nimi
4. Soovitud bussipeatuse nimi

Võimaluse piires püüame kõigile soovijatele vastu tulla. ENTRUM bussid on tasuta, aga palume teil kaasa võtta taskuraha või väike suupiste. Kõikidele, kes oma osavõtust teada annavad, saadame hiljemalt neljapäeval ENTRUM busside graafiku.

Enne külastust soovitame tutvuda ka Tehnopoli koduleheküljega: http://www.tehnopol.ee/et ning valmistada ette küsimused teemadel, mis teile huvi pakuvad.

Kasutage võimalust kohtuda oma valdkonna kõige säravamate ja andekamate inimestega!